Velkoobchod

Napište nám  Mapa stránek

O sekci velkoobchod

Partnerská zóna Velkoobchod je určena pouze pro registrované velkoobchodní partnery firmy V.style CZ s.r.o. Po přihlášení si zde můžete stáhnout aktuální ceníky, katalogy, fotografie, marketingové materiály a hlavně pohodlně objednávat aktuální zboží značek Avantgard a Wadima.

Všechny produkty jsou zařazeny v online katalogu (katalog, ceník a objednávkový formulář v jednom) včetně fotografie a pokud u produktu není uvedeno jinak, máme jej na skladě (expedujeme okamžitě).

Aktualizace dat bez námahy
Informace pro e-shopy a prodejny, které používají (nebo chtějí používat ) import a elektronickou aktualizaci dat

V partnerské zóně jsou k dispozici datové soubory, které můžete použít pro import a pravidelnou synchronizaci údajů ve vašem systému. Data jsou ve formátu CSV (lze také otevřít a editovat např. v programu Microsoft Excel nebo Open Office Calc) nebo v jazyku pro výměnu dat XML. Aktualizace souborů (především dle aktuální skladové dostupnosti) probíhá každý pracovní den.

Máte-li zájem osobně si prohlédnout naše výrobky, či se zúčastnit našich módních přehlídek, prohlédněte si stránku Kalendář akcí. Na této stránce se dozvíte, kdy a na jakých veletrzích či kontraktačních dnech prezentujeme sortiment našich produktů.

Rádi vás uvítáme ve vzorkovně a velkoobchodním skladu v Pardubicích na adrese V Ráji 877 (křižovatka ulic Milheimova a V Ráji, kompletní navigační instrukce včetně mapy a souřadnic najdete v sekci O firmě ). Jsme vám k dispozici v pracovní dny od 8 do 16 hodin, pro přednostní obsloužení si prosím rezervujte termín.

Jak se přihlásit do velkoobchodní partnerské zóny?

Pokud jste již registrovanými velkoobchodními partnery, můžete se přihlásit do velkoobchodní partnerské zóny po vyplnění vašich přihlašovacích údajů.
Přihlásit do partnerské zóny

Jak se stát velkoobchodním partnerem?

Máte-li zájem stát se naším velkoobchodním partnerem, přečtěte si prosím pozorně obchodní podmínky a pokud s těmito obchodními podmínkami souhlasíte, zaregistrujte se prosím. Po té, co obdržíme Vaší registraci, vás budeme kontaktovat. Po ověření zaregistrovaných informací získáte přístup do partnerské zóny.

Nahoru