Úvodní strana

Mapa stránek

Avantgard - košile, kravaty, vázanky a doplňky

Avantgard - košile, kravaty, vázanky a doplňky

Barva roku 2018 - Ultra Violet

Avantgard - kravaty, vázanky a doplňky - Barva roku 2018 
Módní barvou roku 2018 je fialová Ultra Violet. Nahradila zelenou Greenery, kterou americká společnost Pantone Color Institute zvolila pro rok 2017.


Ultra Violet je dle Pantone dramaticky provokativní a přemýšlivý fialový odstín, který evokuje originalitu, vynalézavost, vizionářství.

Komplexní a meditativní Ultra Violet vyjadřuje tajemství kosmu a všeho, co leží před námi. Nekonečná noční fialová obloha plná hvězd symbolizuje neomezené možnosti a vzbuzuje touhu objevovat nové světy.

Ultra Violet symbolizuje také nekonvenčnost a uměleckou brilantnost. Hudební ikony jako Prince, David Bowie a Jimi Hendrix přinesly odstíny Ultra Violet do popředí západní pop kultury jako osobní výrazy individuality. Ultra Violet vybízí k experimentování a podněcuje jednotlivce, aby si uvědomili svou jedinečnost a posunuli hranice své kreativity.

Ultra Violet jistě bude velmi oblíbená svatební barva. Nemusí se přitom jednat o jednobarevné fialové šaty nevěsty, ale třeba o šaty s jemným květinovým vzorem nebo jen o doplňky v této nádherné barvě, které ozdobí celý svatební den a dodají mu tak hloubku a energii.

Oblékněte se do barvy roku 2018 s originální kolekcí Avantgard vázanek a stylových doplňků v odstínech fialové! 

Barvu roku vždy na začátku prosince vyhlašuje americká společnost Pantone Color Institute, která vyvinula vlastní systém barev (tzv. Pantone Matching System – PMS), jímž se řídí módní návrháři, grafici a výrobci designového zboží po celém světě. Členy Pantone jsou přední světoví odborníci, kteří volbu barvy nadcházejícího roku pořádají po několikadenním maratonu prezentací, jednání a diskuzí o funkci barev v kontextu s aktuálními trendy a soudobou společenskou situací..

Pro reklamní agentury

Nabídněte Vašim klientům kvalitní firemní košile s vyšitým logem společnosti!

Firemní košile a kravaty

Potřebuje Vaše firma kvalitní firemní košile a/nebo kravaty? Kvalitní firemní košile a kravaty Avantgard, v široké paletě barev, jsou pro Vás tím pravým řešením.

Nahoru