Autorská práva k produktovým fotografiím a marketinovým materiálům Avantgard

Fotografie produktů Avantgard, fotografie Avantgard Inspiration a marketingové materiály Avantgard  jsou vlastnictvím společnosti V.style CZ a jsou chráněny autorským zákonem. Není-li uvedeno jinak, není možné bez předchozího písemného souhlasu společnosti V.style CZ jakékoliv jiné použití (např. jejich kopírování a zveřejňování na jiných místech internetu i mimo internet). Použití fotografií k prezentaci, sestavování vlastních tištěných nebo elektronických katalogů a e-shopů, a to jak v nezměněné i pozměněné formě (např. proporcionální změna velikosti, provedení výřezu, retušování nebo přidání vlastního loga) podléhá předchozímu písemnému souhlasu společnosti V.style CZ.

Sdílení fotografií a vkládání nových příspěvků s fotografiemi Avantgard na facebooku
Fotografie zveřejněné na webu avantgard.cz nebo na facebookové stránce facebook.com/avantgard.cz je povoleno sdílet prostřednictvím jiných facebookových stránek nebo osobních profilů na facebooku bez předchozího písemného souhlasu, pokud bude ve sdíleném příspěvku uvedena zdrojová URL adresa - tedy např. přes funkci Sdílet/Share nebo vložením nového příspěvku s uvedením URL adresy fotografie.

Poukazujeme na skutečnost, že se barevné podání zobrazených produktů může vlivem zkreslení použitých technologií pro jejich zobrazení od reality mírně lišit.

Nahoru